/, TÜM HABERLER/Öğrencilerimizin Çok Yönlü Başarılarını Karne Gününde Ödüllendirdik

Öğrencilerimizin Çok Yönlü Başarılarını Karne Gününde Ödüllendirdik

2018-2019 eğitim-öğretim yılının 2. döneminde, akademik, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal etkinliklerde okulumuzu en iyi biçimde temsil eden öğrencilerimize yönelik yoğun katılımlı bir ödül töreni düzenledik.

İlköğretim Kurumları Müdürümüz Nermin Güney başta olmak üzere yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımı ile İlköğretim Spor Salonunda gerçekleştirdiğimiz törende başarılı öğrencilerimiz ödülleriyle buluştu.

Törende, akademik, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda gösterdikleri özverili çalışmalarıyla 93 öğrencimiz başarı belgesi alırken tüm sınıf seviyelerinde dönem sonu ortalamalarına göre 1,2 ve 3. olan öğrencilerimiz açıklandı.

“Siyah Sarı, En Büyük Arı; Siyah Sarı, Şampiyon Arı!” sloganının sürekli tekrarlandığı coşku dolu tören, tüm katılımcıların içtenlikle söylediği “Arı Marşı” ile son buldu.

Törende konuşan Okul Müdürümüz Nermin Güney, tam donanımlı bireyler olarak yetişen öğrencilerimizin başarılarıyla okulumuzu en iyi biçimde temsil ettiğini belirtirken onların çok yönlü gelişimlerini görmenin gururunu ve mutluluğunu yaşadığını söyledi.

2019-06-15T13:01:11+03:00 14 Haziran 2019|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|
WordPress Image Lightbox Plugin