Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/ÖĞRENCİLERİMİZ “BEE SHOW” İLE HAYRAN BIRAKTI

ÖĞRENCİLERİMİZ “BEE SHOW” İLE HAYRAN BIRAKTI

    Okulumuzun her yıl geleneksel olarak düzenlendiği “Bee Show” adıyla sahnelediğimiz, 5 ve 6. sınıf öğrencilerimizin bir yıl süresince İngilizce öğretmenleri rehberliğinde yoğun çaba harcayarak hazırladıkları “Uyuyan Güzel” adlı İngilizce müzikal drama gösterisini 28 Mayıs 2015 tarihinde Akün Sahnesi’nde sahneledik.

        Öğrencilerimizin İngilizce becerilerini ve sahne performanslarını sergilemeleri öncesinde konuşan Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz: “Sosyal etkinliklerin yabancı dillerde yapılıyor olmasını, kültürler arası farkındalık, küresel hassasiyet ve tüm dünyada rekabet edebilen ve başarılı olabilen aktif birer dünya vatandaşı olma gibi sosyal becerileri içeriyor olmasından dolayı ayrıca önemsiyoruz. Öğrencilerimizin İngilizce dilini kullanmadaki üstün becerileri ve topluluk önündeki medeni cesaretleri ile arkadaşlarını da yüreklendireceklerine inanıyorum.” dedi.

        İngilizcenin etkin, kalıcı ve etkili bir biçimde öğretilmesi ve öğrencilerimizin kendine güvenen, katılımcı bireyler olarak yaşama hazırlanmasına yönelik olarak hazırladığımız gösteride öğrencilerimiz “Uyuyan Güzel” adlı klasiğin modern uyarlamasını muhteşem performans ile sergilediler ve izleyicileri hayran bıraktılar.

      “Uyuyan Güzel” adlı İngilizce müzikal drama velilerin ve diğer tüm izleyenlerin beğenisini toplarken İngilizce şarkılar söyleyen okul koromuzun ve 7.sınıf öğrencilerimizin dansları gösteriye renk kattı. Öğrencilerimizin performanslarını coşkuyla alkışlayan izleyiciler, her yıl farklı bir gösteri ile gelenekselleşen “Bee Show”u büyük keyifle izlediler.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

2015-05-28T21:24:04+03:00 28 Mayıs 2015|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|