Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/MODERN DİLLER ÖDÜL TÖRENİ’MİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

MODERN DİLLER ÖDÜL TÖRENİ’MİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Özel Arı Okulları olarak yabancı dil öğretimimizde sosyal, teknolojik ve kültürel gelişmeleri yakından izliyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz. Yaşamla birebir ilişkilendirilen ve öğrenciyi eğitimin merkezine alan dil öğretimimiz ve yabancı dildeki başarılarımız, bu önemin bir göstergesini oluşturuyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Arı Okulları olarak “2013 Cambridge ELA, Trinity ve Fit in Deutsch’te elde ettiğimiz başarıları, 13 Aralık 2013 Cuma günü Çankaya Üniversitesi Konferans Salonu’nda düzenlediğimiz Modern Diller Ödül Töreni ile kutladık. Her geçen gün artan bir katılımla gerçekleşen 2013 Cambridge ELA Sınavları’ndan KET sınavına, Özel Arı Okullarından 97 öğrencimiz; PET sınavına 64 öğrencimiz; FCE sınavına Özel Arı Anadolu Lisesi ve Özel Arı Fen Lisesinden 8 öğrencimiz başarılı olurken Özel Arı Ortaokulundan da 1 öğrencimiz bu sınava katılarak bizleri gururlandırdı. Ayrıca konuşma becerilerinin ölçüldüğü Trinity College London sınavında 39; Fit in Deutsch Almanca sınavında da 14 öğrencimiz büyük başarı göstererek sertifikalarını aldı.

Ödül törenimizde, Özel Arı Okulları Kurucusu Sn. Sıtkı Alp uluslararası geçerliliği olan bu sınavlarda elde edilen başarıların öğrencilerin ve öğretmenlerin emekleri sonucunda gerçekleştiğini ifade etti. Özel Arı Okulları olarak, Özel Arı Anadolu Lisesi ve Özel Arı Fen Lisesi öğrencilerimizden oluşan koronun başarılı performansıyla törenimiz sona erdi.

Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

1

2

3

2013-12-13T15:57:51+03:00 13 Aralık 2013|ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER|