Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/12. SINIFLAR “MESLEKİ REHBERLİK VE KARİYER GÜNLERİ” BAŞLADI

12. SINIFLAR “MESLEKİ REHBERLİK VE KARİYER GÜNLERİ” BAŞLADI

    Almış oldukları nitelikli eğitimle, başarılı ve topluma örnek olan mezunlarımız ile Arı Anadolu ve Fen Lisesi 12.sınıf öğrencilerimizin buluştuğu “Kariyer Günleri”   10 Aralık 2014 tarihinde başladı.

    Etkinlikte, gelecekteki mesleklerini hayal eden öğrencilerimiz, 10 yıl sonra kullanacakları kartvizitleri kendi tasarımları ile hazırladılar. Kariyer günlerine kendi kartvizitleri ile katılan öğrencilerimiz, ileriye dönük planlarını da somut biçimde görebilmenin mutluluğunu yaşadılar.

     Düzenlenen “Kariyer Günleri “ ile öğrencilerimizin, motivasyonu yüksek, verimli ve istekli çalışabilmeleri için, yetenekleri ve ilgi alanları doğrultusunda, kendilerine uygun meslek seçimi yapabilmelerini hedefliyoruz. “Arı Kültürü” ile çok yönlü gelişerek, meslek yaşamlarında birçok başarı öyküsüne sahip olan mezunlarımız, düzenlenen panellerde 12. Sınıf öğrencilerimize mesleklerini tanıtmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

     Birbirinden değerli ve deneyimli katılımcının paylaşımda bulunacağı etkinlik takviminde; Elektrik Elektronik Müh. Yrd. Doç. Dr. Baran USLU, Ortopedi ve Trav. AD, Yrd. Doç. Dr. Ramazan AKMEŞE, Metalürji Müh. Kıvanç ERDİRİK, Enerjisa Muhasebe Başdanışmanı Tolga KALFAZADE, Gazeteci ve Televizyoncu Tuba ATAV, Genetik Müh. Gülay CEYLANER, Avukat Gül TOKER, Bilgisayar Müh. Ali IŞIK, Mimar Erhan DENİZ yer alacak.

1

 

2

 

3

 

4

 

 

2014-12-10T16:33:41+03:00 10 Aralık 2014|ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER|