Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/MEZUNLARIMIZ GELENEKSEL “BAL GÜNÜ ŞENLİĞİ”NDE BİR ARAYA GELDİ

MEZUNLARIMIZ GELENEKSEL “BAL GÜNÜ ŞENLİĞİ”NDE BİR ARAYA GELDİ

Mezunlarıyla birlik ve bütünlük içinde Arı’lı olma kültür ve geleneğini gelecek kuşaklara taşıyan Arı Okulları olarak bu yıl da geleneksel “Bal Günü Şenliği”ni 21.09.2014 Pazar günü Arı Spor ve Dinlenme Tesisleri’nde gerçekleştirdik.

Bal Günü Şenliği, Mezunlar Derneği Başkan Yardımcısı Baran Uslu’nun anlamlı konuşmasıyla başladı. Mezuniyetinin 20. Yılını dolduran Uslu, Arı Okulları’nın kendilerine kariyer yaşamında sunduğu başarının yanı sıra “onur, saygı, sevgi” gibi kavramları da burada öğrendiğini, “vatan” ve “millet” bilinciyle yetiştirildiklerini dile getirdi. Geleneksel Bal Günü Şenliği Kurucumuz Sayın Sıtkı Alp’in 1994 mezunlarımızın 20. Yıllarına, 2004 mezunlarımızın da 10. yıllarına özel hazırlanan hediyelerini sunmasıyla devam etti. Keyifli geçen günün sonunda Arı Mezunlar Derneği tarafından her sene düzenlenen hediye çekilişinde 3 mezunumuza Arı Spor ve Dinlenme Tesisleri’nde bir aylık havuz üyeliği, diğer şanslı mezunlarımıza ise Çeşm-i Kebap’da iki kişilik akşam yemeği, mp3 çalar, ipod ve cep telefonu gibi hediyeler verildi.

 Her dönemden mezunumuzun aileleriyle katıldıkları Bal Günü Şenliği, açık büfe ikramlar, müzik dinletisi ve güneşli hava ile daha da keyifli hale geldi. Birbirlerini görmenin mutluluğunu yaşayan mezunlarımız, Arı’lı yıllarını hatırlayarak geçmişe uzun bir yolculuk yaptılar. Onlar eski günlerden bahsederken çocukları da kendileri için düzenlenen oyun alanında eğlenceli zaman geçirdiler.

 Geleneksel hale getirdiğimiz Ballı Dondurma ikramı ile sona eren bu anlamlı günde aramızda olan tüm Arı mezunlarımıza, öğretmenlerimize ve konuklarımıza teşekkür ediyoruz.

 

1

2

3

4

5

2014-09-21T20:46:21+03:00 21 Eylül 2014|ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER|