MESLEK TANITIM PANELLERİ-14

Arı Okullarında almış oldukları eğitimi başarıya dönüştüren gurur kaynağımız olan mezunlarımızla, lise eğitimlerine devam eden 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerimizi,  yarınlara ilişkin ideallerini gerçekleştirmek adına “Meslek Tanıtım Panelleri” nin 14.sünde buluşturduk.

Okullarımızda almış oldukları nitelikli eğitimle bugün kariyer sahibi, başarılı birer birey olarak mesleklerini tanıtmak, öğrencilerimizin meslek seçimlerinde onlara yön vermek ve Arı’da geçen o özel yılları bugünün genç Arılılarıyla paylaşmak amacıyla düzenlediğimiz panelimizden birini daha  26 Aralık 2013 Perşembe günü gerçekleştirdik.

21.yy.Türkiyesinde kendi alanlarındaki değişimi ve gelişimi sürekli takip eden, mesleklerinin yeni gelişen çalışma olanakları hakkında öğrencilerimizi bilgilendiren değerli mezunlarımızdan; Hukuk alanında Birgül Tavşan Kayıran, Jeoloji Mühendisliği alanında İlhan Haktanır ve Diş Hekimliği alanında Melis Özkarslı bizimle birlikteydi.

Yarınlarını bugünden kuran bir eğitim kurumu olarak verimli geçtiğine inandığımız panelimizde paylaşımda bulunan tüm konuklarımıza teşekkür ederiz.

1 2

3 4

2013-12-26T13:39:50+03:00 26 Aralık 2013|ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER|