Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/İSPANYA BÜYÜKELÇİLİĞİNE KONUK OLDUK

İSPANYA BÜYÜKELÇİLİĞİNE KONUK OLDUK

İspanya’nın Ankara Büyükelçisi Rafael Mendivil Peydro’nın davetlisi olarak 27 Mayıs 2016 tarihinde İspanya Büyükelçiğiline konuk olduk. Okul Müdürümüz Nermin Güney, Akademik Danışmanımız Bülent İnal, ARYEP koordinatörümüz Didem Atsan, İspanyolca öğretmenlerimiz German Dario Montez ve Javier Espinaso ile 6-8 öğrencilerimizle ziyaretimizi gerçekleştirdiğimiz ziyarette Elçilik Kültür Ateşesi Jose Maria Davȯ Cabra ve Eğitim Programları Müdürü Francisco Javier Méndez Sánchez’ de yer aldı.

Yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize öğle yemeğinde sunulan İspanyol lezzetlerinin yanı sıra İspanya Büyükelçisinin öğrencilerimizle yaptığı eşsiz sohbet görülmeye değerdi. Öğrencilerimizin İspanyolca konuşma becerileri tüm katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

Yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi dostlukları ve içtenlikleriyle ağırlayan İspanya Ankara Büyükelçisi Rafael Mendivil Peydro olmak üzere Elçilik Kültür Ateşesi Jose Maria Davȯ Cabra ve Eğitim Programları Müdürü  Francisco Javier Méndez Sánchez’e misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

1

2

3

4

5

6

7

2016-05-27T16:40:54+03:00 27 Mayıs 2016|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|