Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/İNGİLİZCE ÖĞRETİMİNDE YENİLİKÇİ YAKLAŞIMLAR

İNGİLİZCE ÖĞRETİMİNDE YENİLİKÇİ YAKLAŞIMLAR

    01-03 Eylül 2015 tarihleri arasında hizmet içi eğitim programı kapsamında ilkokul ve ortaokul İngilizce zümrelerimiz ile ‘Innovative Approach in Teaching English’ (İngilizce öğretiminde yenilikçi yaklaşımlar) adlı çalışma gerçekleştirildi.

     Bu etkinlik ile öğretmenlerimiz ‘’Warm Up Activities for Children, CLIL-based learning in Primary School, Vocabulary Teaching for Primary Kids, Listening Techniques and Activities in Our Classes, How to Integrate Readers in ELT Programme, Testing&Evaluation, Reading Activities for Young Learners, Critical Reading and Writing Skills… ‘’ başlıklı sunumları belirli aralıklar ile gerçekleştirdiler. Teorik bilgiler ve ders içi etkinlikler uygulamalı olarak paylaşıldı.

      Çankaya Üniversitesi Yabancı Diller Hazırlık Okulu Yöneticisi Dr. Bülent İnal rehberliğinde mesleki çalışma ve eğitim programı kapsamında hazırlanan ve ilkokul ve ortaokul İngilizce zümresi öğretmenleri tarafından tasarlanan sunumlar, İngilizce dil öğretiminde iş birliğini artırmakla beraber yeni fikirlerin ortaya çıkmasını, aynı zamanda tartışılmasını sağladı.

1

2

3

4

5

6

7

2015-09-03T18:28:32+03:00 3 Eylül 2015|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|