Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/İLKÖĞRETİM KURUMLARI OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURUL TOPLANTIMIZ

İLKÖĞRETİM KURUMLARI OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURUL TOPLANTIMIZ

        Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantımızı, 17 Ekim 2015 tarihinde gerçekleştirdik. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından genel kurul toplantımız Okul Müdürümüz Nermin Güney’in konuşması başladı. Okul Müdürümüz Nermin Güney konuşmasında; Arı Okulları olarak eğitim-öğretimde 32. yılı geride bırakıp köklü ve deneyimli bir yapının getirdiği başarılarla hep bir adım daha ileriye gitmenin gurur ve mutluğunu yaşarken; üretken, yaratıcı, öz güvenli, gelişime açık, iletişim ve sorun çözme becerileri gelişmiş, sağlıklı, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmeyi amaçladıklarını belirtti. Bunu yaparken de öğrencilerimizin başarısını destekleyen en önemli etmenlerden biri olan aile ile iş birliğinin gerekliliğine inanarak çalışmalarını planladıklarını sözlerine ekledi.

       Okul Öğrenci Temsilcimiz Gözde İtkü ise, hem akademik hem de sosyal, kültürel ve sportif alanlarda Arı Okullarında sahip oldukları olanakları son derece iyi kullandıklarını, donanımlı ve mutlu bireyler olarak yetiştiklerini belirtti. İtkü konuşmasında ayrıca Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında, yarının Türkiye’sinde söz sahibi olacağına, ülkemiz için güzel işlere imza atacağına ve tüm bunları gerçekleştirirken de Arılı olma bilinciyle hareket edeceğine söz vererek sözlerini sonlandırdı.

      Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Funda Sarıcılar’ın “2014-2015 Faaliyet Raporu”nu okumasının ardından Okul Aile Birliği Denetleme Kurulu Başkanı Vahit Ünal Denetleme Kurulu raporunu okudu. Ardından “2015-2016 Okul Aile Birliği Genel Kurul Seçimi” yapıldı. Seçimin ardından konuşan Kurucumuz Sayın Sıtkı Alp, okul yönetimi ve veliler arasındaki sağlıklı iletişim ve iş birliğinin en üst seviyeye çıkarılması ve güven dolu, sıcak aile ortamının sürdürülmesi amacıyla çalışmalarını yürüten Okul Aile Birliğimizin okul-veli-öğrenci paylaşımdaki yerine ve önemine dikkat çekti.

1

2

3

4

5

6

2015-10-17T16:47:54+03:00 17 Ekim 2015|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|