Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/“Hayvanların Klonlanması” Konulu 8. Sınıflar Münazara Etkinliğimizi Gerçekleştirdik

“Hayvanların Klonlanması” Konulu 8. Sınıflar Münazara Etkinliğimizi Gerçekleştirdik

8. sınıf öğrencilerimize yönelik düzenlediğimiz  “Hayvanlar klonlanmalı mı, klonlanmamalı mı?” konulu çevrim içi münazara etkinliğimizi Türkçe Zümremiz rehberliğinde 18 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirdik.

Çarpıcı analizler ve araştırmalarla münazaradaki görüşlerini destekleyen öğrencilerimiz; Türkçeyi etkin ve doğru kullanma, ikna etme becerilerini başarıyla sergilediler. Münazara sürecinde düşüncelerini centilmenlik içinde ve karşılıklı saygıyı esas alarak yansıtan öğrencilerimiz, farklı görüşlerin farklı bakış açıları kazandırdığını bu etkinlikte bir kez daha gösterdiler.

Münazara öncesi konuyla ilgili pek çok araştırma yapan öğrencilerimiz, yaptıkları araştırmaları sonucunda elde ettikleri bilgileri öz güvenli ve özgür bir biçimde savunarak keyifli bir münazara etkinliği yaptılar. 8. Sınıflar Müdür Yardımcımız Sayın Berrin Akgöl konu ile ilgili düşüncelerini başarıyla savunan öğrencilerimizi tebrik ederek  “katılım belgelerini” çevrim içi ortamda sundu.

We Realized Our 8th Grade Debate Event on “Cloning of Animals”

We held our online debate “Should the animals be cloned or not cloned?” on 18 May 2020.

[/fusion_text]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

2022-06-23T10:35:38+03:00 18 Mayıs 2020|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|