Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/GREASE MÜZİKALİ ARI OKULLARINDA

GREASE MÜZİKALİ ARI OKULLARINDA

Özel Arı Okullarında her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz “Bee Show”u, 29 Mayıs 2014 tarihinde Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde gerçekleştirdik. 30. yıl etkinliklerimiz kapsamında hazırlanan “30. Yıl Belgeseli”ni izledikten sonra Arı Okulları Genel Müdür Yardımcımız Sayın Dr. Seva DEMİRÖZ’ün öğrencilerimizin başarılarından duydukları gururu ve mutluluğu dile getiren konuşmalarını dinledik.

 İngilizcenin etkin, kalıcı ve etkili bir şekilde öğretilmesi ve bunun yanında öğrencilerimizin kendine güvenen, katılımcı bireyler olarak yetiştirilmesi adına hazırladığımız gösteride öğrencilerimizin bu yıl da sergiledikleri muhteşem performans görülmeye değerdi.

Ortaokul 5 ve 6. sınıf öğrencilerimizin bir yıl boyunca İngilizce öğretmenleriyle büyük bir emek harcayarak hazırladıkları müzikal gösteri büyük bir ilgi ve coşku ile izlendi.  “Grease” adlı İngilizce müzikal drama izleyenlerin beğenisini toplarken İngilizce şarkılar söyleyen koro gösterimize renk kattı.

Öğrencilerimizin performanslarını alkışlayan velilerimizin, her yıl farklı bir gösteri ile gelenekselleşen “Bee Show”u izlemekten çok büyük keyif aldıkları görüldü.

1 2

3 4

5 6

7

2014-05-29T15:15:04+03:00 29 Mayıs 2014|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|