Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/“GELENEKSEL BAL GÜNÜ ŞENLİĞİ”NDE MEZUNLARIMIZLA BULUŞTUK

“GELENEKSEL BAL GÜNÜ ŞENLİĞİ”NDE MEZUNLARIMIZLA BULUŞTUK

      Mezunlarımızla birlik ve beraberlik içinde geleneksel Bal Günü Şenliğimizi 13 Eylül 2015 tarihinde Arı Spor ve Dinlenme Tesisleri’nde gerçekleştirdik.

Bal Günü Şenliği, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Onur Bayer’in derneğin çalışmaları ile ilgili konuşmasının ardından, Bee Life Dergisi yazı işleri sorumlusu Elif Şanlı 1. yaşını kutlayan dergimiz ile ilgili bilgi paylaştı. Ardından Genel Müdür Yardımcımız Seva Demiröz okulumuzun, daha uzun yıllar Atatürkçü, çağdaş ve donanımlı nesiller yetiştirmeye devam edeceğini yaptığı konuşmada dile getirdi.

       Geleneksel Bal Günü Şenliği Kurucumuz Sıtkı Alp’in 1995 mezunlarımızın 20. yılları, 2005 mezunlarımızın da 10. yılları için hazırlanan hediyeleri sunmasıyla devam etti. Törenin sonunda Arı Mezunlar Derneği tarafından düzenlenen çekilişle Arı Spor ve Dinlenme Tesisleri’nde bir aylık havuz üyeliği dahil çeşitli hediyeler verildi. Her dönemden mezunlarımız birbirlerini görmenin mutluluğunu yaşarken, Arı’daki yıllarını hatırlayarak geçmişe uzun bir yolculuk yaptılar. Onlar anılarını tazelerken, mezun öğrencilerimizin çocukları kendileri için oluşturulan stantlarda çeşitli etkinliklere katıldılar.

      Geleneksel hale getirdiğimiz ballı dondurma ikramı ile sona eren bu anlamlı günde aramızda olan tüm Arı mezunlarımıza, öğretmenlerimize ve konuklarımıza teşekkür ediyoruz.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12