Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/“Dünya Mutluluk Günü”nü Uluslararası Proje ile Kutladık

“Dünya Mutluluk Günü”nü Uluslararası Proje ile Kutladık

3. sınıf öğrencilerimiz ve Hindistan’da yer alan Kothari International School öğrencilerini, “20 Mart Dünya Mutluluk Günü” kapsamında “The International Happiness Day” adlı uluslararası çevrim içi projede bir araya getirdik.

Uluslararası proje öncesi, İngilizce soru-yanıt etkinliğine katılan, mutluluk temalı İngilizce sloganlar hazırlayan ve sloganlarını posterlere yazan öğrencilerimiz; İngilizce ve resim dersi çalışmalarının bütünleştirildiği disiplinler arası bir çalışmada sloganlarını resimlerle sembolize ettiler. Uluslararası buluşmada ise öğrencilerimiz ve proje ortağı okul öğrencileri çevrim içi ortamda slogan ve poster çalışmalarından oluşan proje ürünleri üzerine etkileşimli paylaşımda bulundular.

Farklı kültürden öğrencileri buluşturan projede İngilizceyi uluslararası bir alanda kullanma olanağı bulan öğrencilerimiz, “20 Mart Dünya Mutluluk Günü”nü de coşkuyla kutladılar.

We Celebrated “World Happiness Day” with the International Project

Within the scope of “20th March World Happiness Day”, we put together our 3rd Grade students and Kothari International School students in India in the International Online Project “The International Happiness Day”.

2021-04-29T15:18:50+03:00 17 Mart 2021|İLKOKUL, TÜM HABERLER|