Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER/COŞKULU BİR ÖĞRETMENLER GÜNÜ GECESİ DAHA YAŞADIK

COŞKULU BİR ÖĞRETMENLER GÜNÜ GECESİ DAHA YAŞADIK

Ulu Önder’imiz Başöğretmen Atatürk’ün çizdiği aydınlık yolda, sevgi ve güvenden aldığımız sorumlulukla; sonsuz bir özveri, emek ve gayretle önce bugünü, sonra yarınları aydınlatabilmek için çalışan değerli öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü ”nü 23 Kasım 2013 tarihinde tüm Arı ailesi öğretmenleriyle birlikte kutladık.

Eğitimde kaliteyi ve sürekliliği ilke edinerek 30.yılına ulaşan okullarımızın bu özel gecesi, coşkuyla söylenen öğretmen marşıyla başladı. Sürekli öğrenme isteği ve heyecanı içinde olan, bilgisi, deneyimi ve başarılarıyla fark yaratan Arı Okullarının öğretmenlerinden oluşan Öğretmenler Korosu’yla devam etti. Bu anlamlı gecede, Genel Müdür Yardımcımız Sn. Seva Demiröz de konuşmalarında öğretmenlik mesleğinin öneminden, birlik ve beraberlik içinde 30.yıla ulaşmanın verdiği onuru ve bundan duyduğu mutluluğu ifade etti. Ardından deneyimli yöneticimiz ve genç öğretmenimiz güne özgü duygu ve düşüncelerini paylaştılar. Arı Okullarında 10.ve 25. hizmet yılını dolduran öğretmen ve yöneticilerimize kurucumuz Sn. Sıtkı Alp’in plaketlerini takdim etmesiyle devam eden gecemiz, canlı müzik eşliğinde ve heyecanlı anların yaşandığı hediye çekilişi ile son buldu.

Bizi oluşturan her değerin farklılıklarıyla barışık ve zenginleşmiş olarak gelişmenin verdiği onurla kurucumuz Sn. Sıtkı Alp’e şükranlarımızı sunuyor, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü bir kez daha kutluyoruz.

1

2 3

4