Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/GELECEĞİN LİDERLERİ ARASINDA YERİMİZİ ALDIK

GELECEĞİN LİDERLERİ ARASINDA YERİMİZİ ALDIK

      Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ) Genç Liderler Zirvesi, Türkiye’nin dört bir yanından 3er öğrencinin oluşturduğu 80 takımın katılımıyla 11-13 Aralık 2015’de Antalya’da düzenlendi. Okulumuzu Arı Anadolu Lisesi 11/A sınıfından Beril Boran, Sinem Can ve Ayşegül Ünlüer’in oluşturduğu “Arendt’in öğrencileri” takımı temsil etti.

       ‘Hayallerin, Kariyerin ve Sen’ temalı zirvede konuşmacı olarak yer alan Hakan Baş, Tuğçe Şahin ve İlker Kaldı gelecekte liderlik ve iş yaşamlarında gençlere ışık tutacak bilgiler paylaştı.

     Bu yıl ilk defa Türkiye çapında düzenlenen Genç Liderler Akademisi ile gençlerin girişimcilik ve liderlik özelliklerini bir araya getirip, gelecekte iş yaşamlarına rehber olacak profesyonel bir vizyon kazandırılması hedefleniyor. Zirve kapsamında öğrencilerimiz, ekip içi iletişim, takım çalışması, girişimcilik ve liderlik özelliklerini bir araya getirip profesyonel gelişimlerine katkı sağlayacakları eğitimler aldı. Öğrencilerimiz Antalya’da katıldıkları üçüncü etabı başarı ile tamamladıkları takdirde, 3 dakikalık bir video çekecekler ve değerlendirme sonucunda finale geçmeye hak kazanacaklar. Final aşamasında hazırladıkları projenin sunumunu Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde yapacaklar. Ödülü Amerika’daki Silikon Vadisi’ne düzenlenecek bir gezi olan proje yarışmasına katılan öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

2

3

4

5

6

7

8

2015-12-14T15:51:41+03:00 14 Aralık 2015|ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER|