Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/Arı’da PYP Uygulamaları

Arı’da PYP Uygulamaları

Özel Arı Okulları olarak 2013 yılından itibaren başarıyla yürüttüğümüz Uluslararası Bakalorya Diploma Programı sürecinde (IB DP) edindiğimiz deneyim, heyecan ve coşkuyla 23 Nisan Cuma günü “Dünya İlkokulu” olma kapsamındaki çalışmalarımızı hızlandırdık.

“Daha iyi bir dünya” vizyonuyla uluslararası eğitime yepyeni bakış açıları kazandıran ve güçlü bir eğitim-öğretim programı olan Uluslararası Bakalorya Diploma Programı’nın (IB DP)  hedefi;  ulusal ve evrensel değerlere saygılı, uluslararası alanda bilgi ve beceri sahibi bireyler yetiştirmektir.

Bu kapsamda, Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı (PYP);  öğrencilerimize “dünya insanı” olmaları yolunda akademik, sosyal, fiziksel, kültürel, sanatsal, duygusal becerileri kazandıran ve disiplinler üstü temalardan oluşan uluslararası bir eğitim-öğretim programıdır.

Okul topluluğunun değerli bir paydaşı olan siz velilerimizi, PYP kapsamında yürüttüğümüz süreçlerle ilgili bilgilendirmeyi önemsiyor; tüm paydaşlarımızla çıktığımız öğrenme yolculuğumuzun keyifli bir biçimde sürmesini diliyoruz.   

PYP Practices in Arı Primary School

As Private Ari Schools, we have gained the excitement and enthusiasm as well as experience through the International Baccalaureate Diploma Program (IB DP) which we have successfully conducted since 2013. To further our success, we have thrived and accelerated all our efforts to become a ‘Worldwide Primary School” on Thursday, 23rd of April 2021.

2021-05-01T10:51:31+03:00 30 Nisan 2021|İLKOKUL, TÜM HABERLER|