ARI OKULLARI 30. EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA!

Arı Okulları’nda 2013–2014 eğitim öğretim yılı heyecanlı ve coşkulu başladı. 30. eğitim öğretim yılımıza deneyimli öğretim kadromuz, kapsamlı ve özenle hazırlanmış eğitim programlarımız ve yenilenen öğrenme ortamlarımız ile merhaba dedik.

Arı İlköğretim Kurumları, Arı Anadolu ve Fen Lisesi’nin bir arada olduğu “Özel Arı Okulları 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Töreni”  09 Eylül 2013 Pazartesi günü İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu ile başladı. Açılış töreninde konuşan Arı Okulları kurucusu Sıtkı Alp yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrencilere başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini dilediğini belirtti. Kaliteli bir okul için yerleşkenin, deneyimli yönetici ve eğitim kadrosunun, seçkin veli ve çalışkan öğrenci topluluğunun gerekli olduğunu belirten Alp, Arı’nın bu 3 özelliğe sahip olduğunu vurgulayarak, 30 yıldır eğitime hizmet etmekten ve gurur verici başarıları yaşamaktan duyduğu sevinci dile getirdi.

Arı Okulları Genel Müdür Yardımcısı Seva Demiröz ise törende yaptığı konuşmasında bu yıl 30.kez eğitim öğretime başlayacak olan Arı’nın deneyimli, kendini işine adamış, özenli ve başarılı eğitimcileriyle eğitimde önemli bir marka olduğunu belirtti. Arı’nın,  kurumuna güvenen ve her zaman desteğini hissettiren velileri; arı gibi üretken, arı gibi çalışkan öğrencileri ve sayıları bugün 5000’i aşan mezunları ile köklü bir eğitim kurumu olduğunu ifade eden Seva Demiröz açılışta okullarını yalnız bırakmayan mezunlarına da teşekkür etti.

Sıtkı Alp Eğitim Vakfı Üstün Başarı Bursu Sınavı’nda derece alan ve Arı Anadolu ve Fen Lisesi’ne dereceyle giren öğrencilerimize ödüllerinin verildiği törende geçen yıl Arı Anadolu ve Fen Lisesi’nden mezun olup üniversite sınavlarında başarı göstererek dereceye giren öğrencilerimize de plaketleri verildi.

Arı Okullarının başarılarını herkesle paylaştığımız bu günde; yine geçtiğimiz öğretim yılı katıldığımız uluslararası yabancı dil sınavları olan ve Cambridge Üniversitesi tarafından düzenlenen FCE, PET ve KET sınavlarında derece alıp başarılarıyla bizi gururlandıran öğrencilerimizi kutladık.

Törenin ardından Arılı öğrenciler heyecanla yeni eğitim öğretim yılına başladılar.

1

2 3

4

5