Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/ARI OKULLARI 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA BAŞLADI

ARI OKULLARI 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA BAŞLADI

    Atatürk ilke ve devrimlerini içselleştirmiş; çağdaş, ilkeli ve yenilikçi çizgisiyle öğrencilerine eğitim-öğretim süreçlerinde uygun ortam ve öğrenme koşulları sağlayan, öğrencilerinin bireysel farklılıkları ve yetenekleri doğrultusunda akademik, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif açılardan tam donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen okulumuzda 2015–2016 eğitim-öğretim yılına deneyimli öğretim kadromuz, kapsamlı ve özenle hazırlanmış eğitim programlarımız ve yenilenen öğrenme ortamlarımız ile “Merhaba” dedik.

     “Özel Arı Okulları 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Töreni” 07 Eylül 2015 Pazartesi günü Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz yaptığı açılış konuşmasında; öğrencilerimizin TEOG ve LYS sınavlarında kazandıkları başarılar, İngilizce dil becerilerini sergiledikleri ve üstün başarı elde ettikleri Cambridge Üniversitesi ESOL Sınavları ve TOEFL Sınavları, sporda ve sanatın çeşitli dallarında elde edilen çok sayıdaki Ankara ve Türkiye şampiyonlukları, dereceleri ile sözlerine başladı. Veli, öğretmen, öğrenci ve yönetici iş birliğiyle oluşturdukları oluşturduğumuz güç ve olumlu sinerji sayesinde başarı geleneğini nesilden nesile aktaracağımıza olan inancına sözlerinde yer verdi. Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz, yeni eğitim-öğretim yılının herkes için sağlıklı, mutlu ve başarılı olmasını dileyerek sözlerini sonlandırdı.

      Törende, Sıtkı Alp Eğitim Vakfı Üstün Başarı Bursu Sınavı’nda derece alan 4. Sınıf öğrencimiz Gülfem Şevval Önal İle TEOG Sınavı sonucu lise öğrenimine Arı Anadolu Lisesinde devam edecek öğrencimiz Öykü Ceylan’a ödüllerinin verildiği törende geçen yıl Özel Arı Anadolu Lisesinden ve Özel Arı Fen Lisesinden mezun olup üniversite sınavlarında başarı göstererek dereceye giren öğrencilerimize Kurucumuz Sıtkı Alp plaketlerini verdi. Törende, LYS’de başarılı olan mezunları tebrik eden Kurucumuz Sıtkı Alp, yeni eğitim- öğretim yılının tüm öğrencilere başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diledi. Törenin ardından öğrencilerimiz heyecanla yeni eğitim-öğretim yılına başladılar.

1

2

3

4

5