Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER/ARI AİLESİ YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA “MERHABA” DEDİ

ARI AİLESİ YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA “MERHABA” DEDİ

     Tüm kurum çalışanlarımızın katıldığı “Yeni Öğretim Yılına Merhaba” buluşmasını, 01 Eylül 2015 tarihinde Arı Spor ve Dinlenme Tesisleri’nde gerçekleştirdik. Kokteyl, Türkçe Öğretmenimiz Funda Kutay’ın açılış konuşmasıyla başladı.

     Açılış konuşmasının ardından Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz kokteylde yaptığı konuşmada “Büyük Arı Ailesi olarak bizi bir araya getiren ana kurumsal hedefimiz, eğitimde kalite ve başarıları ile fark yaratan seçkin bir kurum olmaktır. Ekip olma bilinciyle, her birimiz sorumlu olduğumuz işlerin kalitesi ve başarısı ile fark yaratırsak toplamda kurum olarak kalite ve başarılarımızla fark yaratabiliriz. Niteliklerimizin üstünlüğüyle öne çıkabiliriz” dedi. Kurumumuza yeni katılan aile üyelerimize hoş geldiniz diyerek sözlerini sürdüren Demiröz, tüm Arı ailesine sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diledi.

     Konuşmanın ardından Arı Okulları’nda 10, 25 ve 30. hizmet yılını dolduran çalışanlarımıza Kurucumuz Sıtkı ALP plaketlerini takdim etti. Müzik zümresince hazırlanan müzik dinletisi ile renklenen kokteylde yeni eğitim-öğretim yılı pastası kesildi. Tüm kurum çalışanlarının büyük bir coşkuyla “Arı Marşı”nı söylemelerin ardından kokteyl sona erdi.

1

2

3

5

6

14

7

8

9

10

11

12

13

15

4