Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/ANADOLU LİSESİ VE FEN LİSESİNİN MEZUNİYET TÖRENİNDE GURUR DOLU ANLAR YAŞADIK

ANADOLU LİSESİ VE FEN LİSESİNİN MEZUNİYET TÖRENİNDE GURUR DOLU ANLAR YAŞADIK

         Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkarak aydınlanma ve bilgi çağının ölçütlerine, kültürel değerlerimize bağlı, aynı zamanda da küresel çapta rekabet edebilen, akılcı, üretken ve başarılı dünya bireyleri yetiştiren Özel Arı Anadolu Lisesinin 25.Dönem ve Özel Arı Fen Lisesinin 21. Dönem Mezunlarının Diploma Töreni’ni, 22 Haziran 2015 Pazartesi günü Çankaya Üniversitesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirdik.

       Geçmişten aldıkları büyük gücü geleceğe taşımaya kararlı Arılı öğrenciler, Arı Marşı eşliğinde salona girerken ailelerine, öğretmenlerine ve Arı Okulları yöneticilerine gurur dolu anlar yaşattılar.

     Okul 3. 2. ve 1.lerinin açıklanması sırasında sadece öğrencilerimizin değil, tüm konuklarımızın heyecanı görülmeye değerdi. Derece ile mezun olan öğrencilerimize mezuniyet belgelerini Arı Okulları Kurucumuz Sayın Sıtkı ALP verdi. Eğitimde devamlılığı temsil eden Flama Teslimi ve müzik dinletisiyle renklenen törenimiz Mezun Andı ile sona erdi.

      Arılı olmanın ayrıcalığıyla büyüyen ve öğrenim sürecinden pek çok kazanımla ayrılan mezunlarımız, Arı Spor ve Dinlenme tesislerinde öğretmenleriyle birlikte gerçekleştirdikleri Mezuniyet Balosu’yla lise yaşamlarına veda ettiler.

Sevgili Arı mezunları;

Sizleri geçmişinize, bugününüze, değerlerinize bağlı kalıp yarınları bu doğrultuda biçimlendirecek gençler olarak uğurluyoruz. Geleceğiniz yüreğiniz gibi hep aydınlık olsun.

1

2

3

4

5

123

2015-06-22T16:04:08+03:00 22 Haziran 2015|ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER|