Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 2020-2021 Yılı Diploma Törenimizi Gerçekleştirdik

Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 2020-2021 Yılı Diploma Törenimizi Gerçekleştirdik

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının yayınlamış olduğu COVID-19 önlemleri kapsamında fiziksel mesafe ve hijyen kurallarına uygun biçimde hazırladığımız Anadolu Lisemizin 31. ve Fen Lisemizin 27. dönem Diploma Törenini Arı Spor ve Dinlenme Tesislerinin bahçesinde 29-30 Haziran 2021 tarihlerinde gerçekleştirdik.

Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi için ayrı ayrı planlanan törenlerde yeni bir başlangıca adım atan mezunlarımıza başarı dileyen Lise Müdürümüz Engin İnal velilerimize de tüm bu süreçte okul topluluğuna verdikleri destekler adına teşekkür etti.

Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz de yaptığı konuşmasında “Sizler dijital çağın gençleri olarak, Arı Okullarında içselleştirdiğiniz becerilerle, çok yönlü olma özelliğiniz ile yaşamda çok güzel yerlere geleceksiniz. Bizim her zaman gurur kaynağımız olacaksınız.” dedi.

Konuşmaların ardından gösterdikleri üstün çabayla öğrenim hayatlarında akademik açıdan en üst düzeye ulaşarak, 3. 2. ve 1.lik derecelerini paylaşan öğrencilerimize Kurucumuz Sayın Sıtkı Alp’in imzaladığı kendi kitabı “Eserleri Sözlerinin Ötesinde Bir Eğitimci Sıtkı Alp’in Kaleminden” ile birlikte plaketleri sunuldu. Daha sonra dönem birincileri yaş kütüğüne plaket çaktılar.

2021 mezunlarımız lise yaşamlarına, bir mezunumuzun tüm diğer arkadaşları adına okuduğu Mezun Andı ile veda ettiler.

We Held Our 2021 Graduation Ceremony

We held the 31th Anatolian High School and the 27thScience High School graduations in accordance with physical distance and hygiene rules of COVID-19 protocols.