Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/8. SINIFLAR “SENE BAŞI VELİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI”

8. SINIFLAR “SENE BAŞI VELİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI”

      8.sınıf öğrencilerimizin velilerine yönelik olarak 09 Eylül 2015 tarihinde “8. Sınıflar Sene Başı Veli Bilgilendirme” toplantısını gerçekleştirdik.

     Toplantının açılış konuşmasını yapan Okul Müdürümüz Nermin Güney okulumuzda uygulanan çağdaş eğitim modelleri ile sürekli güncellenen, özenle hazırlanan ve yürütülen projeleri velilerimizle paylaşırken, 8. Sınıflar Müdür Yardımcımız Özgür Işık Korkmaz TEOG sınavına yönelik uygulamalarımızı ve yıl içinde yapılacak çalışmalarımızla ilgili velilerimizi bilgilendirdi.

       Ardından sınıflarda veli-öğretmen görüşmesi biçiminde süren toplantılarda 8. sınıf şube rehber öğretmenlerimiz, “TEOG Ön Hazırlık Çalışmaları”nı ayrıntılarıyla velilerimize anlattılar ve ardından tatil ödevlerinin tüm derslerde kontrol edildiğini ve çözümlerinin yapıldığını belirttiler. Öğretmenlerimiz önceki eğitim-öğretim yılının tekrarı ve kalıcılık sınavı hazırlığı konusunda da velilerimizi bilgilendirdiler.

      8.sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen hafta sonu kurslarımızın ise 05 Eylül 2015 tarihinde başladığı ve hafta sonu kurslarında hafta içi öğrenilen kazanımların pekiştirilmesi yönünde ek çalışmalar yapılmasının planlandığı öğretmenlerimiz tarafından velilerimize bildirildi.

1

2

2015-09-09T20:16:38+03:00 9 Eylül 2015|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|