Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/8. Sınıf Öğrencilerimizle Çevrim İçi Yıl Sonu Buluşmasında Bir Araya Geldik

8. Sınıf Öğrencilerimizle Çevrim İçi Yıl Sonu Buluşmasında Bir Araya Geldik

8. sınıf öğrencilerimizle uzaktan eğitim sürecimizin sonunda ve LGS öncesinde İlköğretim Kurumları Müdürümüz Nermin Güney, yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizin katılımıyla 18 Haziran 2020 tarihinde çevrim içi yıl sonu buluşmamızı gerçekleştirdik.

Buluşma, Okul Müdürümüz Nermin Güneyin konuşması ile başladı. Bu yıl farklı bir eğitim sürecinin yaşandığını belirten Güney, öğrencilerimizin pandemi sürecinde uzaktan eğitime uyumları ve LGS’ye hazırlık sürecindeki başarıları için teşekkür etti. LGS gününde yapılması gerekenler ile ilgili öğrencilerimize öneriler veren ve başarılar dileyen Güney sözlerini, “İlköğretimde kurduğunuz bu güçlü bağı lise yıllarınızda da sürdüreceğine inanıyorum” diyerek tamamladı.

8. sınıf öğrencilerimizin çok yönlü becerilerini sergiledikleri, duygu ve düşüncelerini paylaştıkları video ile devam eden buluşmada öğretmenlerimiz de ilköğretimden ortaöğretime geçen öğrencilerimiz ile ilgili duygularını paylaştılar.

2020-06-20T11:39:37+03:00 18 Haziran 2020|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|