Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/3. Sınıf Öğrencilerimizle Çevrim içi Yıl Sonu Buluşmamızı Gerçekleştirdik

3. Sınıf Öğrencilerimizle Çevrim içi Yıl Sonu Buluşmamızı Gerçekleştirdik

3.sınıf öğrencilerimizle uzaktan eğitim sürecimizi sonlandırırken sınıf öğretmeni, rehberlik öğretmeni ve branş öğretmenlerimizin katılımıyla 18 Haziran 2020 tarihinde çevrim içi yıl sonu buluşmasında bir araya geldik.

Sınıf öğretmenlerimiz, öğrencilerimize tatil dönemi, telafi eğitimi ve ardından başlayacak olan 4. sınıf süreci ile ilgili bilgilendirmeler yaptı. Ayrıca sınıf öğretmenleri, branşlamanın önemi ve öğrencilerimize katkıları üzerinde durdu. Öğrencilerimizin tatili, dinlenerek, eğlenerek ve öğrenerek geçirmeleri yönünde dileklerini ileten öğretmenlerimiz kitap okumanın önemini de vurguladılar. Konuşmanın ardından öğrencilerimiz tatille ilgili duygu ve düşüncelerini içtenlikle paylaştılar.

Buluşmada, İngilizce öğretmenlerimiz öğrencilerimizle etkileşimli bir yaz tatili konuşması yaparken beden eğitimi öğretmenlerimiz ise öğrencilerimizle “Just Dance” etkinliği gerçekleştirdi. Müzik öğretmenlerimiz tarafından “Karaoke” etkinliği ile süren buluşma, 3. Sınıflar Müdür Yardımcısı Tayfun Şen’in konuşması ile devam etti.

Konuşmasında öğrencilerimizin tatilini verimli bir biçimde geçirmeleri için önerilerde bulunan Şen, öğrencilerimizi uzaktan eğitim sürecindeki katılımları ve gösterdikleri başarıları için tebrik etti.

Yıl sonu buluşmamız yaşanan duygulu anlar ve öğrencilerimizin coşkuyla söyledikleri “Arı Marşı” ile tamamlandı.

2020-06-20T11:34:45+03:00 18 Haziran 2020|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|