/, TÜM HABERLER/“Yetenekli Arılar”ın Şampiyonları Belli Oldu

“Yetenekli Arılar”ın Şampiyonları Belli Oldu

Ortaokul öğrencilerimize yönelik düzenlediğimiz ve öğrencilerimizin birbirinden renkli sahne performanslarımızdan oluşan “Yetenekli Arılar” yarışmamızın finalini öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin yoğun ilgisi ve katılımıyla 11 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirdik.

Öğrencilerimizin şarkı söyleme, dans etme ve çalgı çalma becerilerini sahneye yansıttıkları ve izleyicilerle buluşturduğu finalde 11 grup yer alırken yarışmanın jüriliğini ilgili branşlarda görev alan öğretmenlerimiz üstlendi.

Büyük heyecanın yaşandığı yarışmada söylediği şarkıyla dinleyicilerin beğenisini toplayan ve jüriden tam not alan 6-D sınıfı öğrencimiz Arzum Eyşan Mumcuoğlu yarışmanın 1.si oldu. Ardından 6-F sınıfı öğrencimiz Arda Sarıtaş’ın dinleyicilere sunduğu piano dinletisi finalin 2. sırasında yer aldı.  5-D sınıfı öğrencilerimiz Tuana Yıldız ve Beren Ece Altıntaş ile 5-E sınıfı öğrencimiz Zeynep İlik’ten oluşan dans grubunun izleyicilere keyifli anlar yaşatan dans gösterisi de jüri tarafından yarışmanın 3.lüğüne layık görüldü.

Yarışmaya katılan ve özgüvenleriyle izleyicilere birbirinden renkli gösteriler sunan tüm öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

2019-06-17T09:17:55+03:00 11 Haziran 2019|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|
WordPress Image Lightbox Plugin