Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/15.BİLİM ŞENLİĞİ’MİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

15.BİLİM ŞENLİĞİ’MİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

21.yüzyılda öne çıkan beceri ve değerler doğrultusunda yaratıcı ve özgüvenli bireyler yetiştirmek amacıyla gelenekselleştirdiğimiz Bilim Şenliği’mizin 15.sini bu yıl 8 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirdik.

Birbirinden başarılı ve yaratıcı 73 projenin sergilendiği Bilim Şenliği’mizde öğrenciler;  farklı üniversitelerin öğretim üyelerinden oluşan jüriye projeleri hakkında bilgi verdiler. Yaratıcı ve özgün projeleri, sunumları, proje konularının güncelliği ile jürinin takdirini kazanan genç Arılılar, jürinin değerlendirme sonuçlarını büyük bir heyecanla beklediler.

Değerlendirme sonuçlarının açıklandığı ‘’15.Bilim Şenliği Ödül Töreni’’ Arı Okulları Lise Konferans Salonu’nda yapıldı. Jüri üyelerimize ve öğrencilerimize rehberlik eden öğretmenlerimize de teşekkür belgeleri verildi.

Heyecanlı bekleyişin yaşandığı törenimizde öğrencilerimizin özenli çalışmalarını derecelendirmekte zorlanan jüri üyeleri; her alanda ve her düzeyde birincilik, ikincilik, üçüncülük ödüllerinin yanı sıra, proje ve çalışmalarıyla övgüye değer bulunan projelere de teşvik ve jüri özel ödülünü layık gördüler.

Araştırmanın, çalışmanın ve üretmenin keyfine varan yarınların genç, dinamik ve yaratıcı bireyleri 15.Bilim Şenliği ile başarılı çalışmalarını, güzel ve etkili sunumlarla taçlandırmanın coşku ve gururunu yaşadılar.

1 2

3 4

5 6

2014-03-08T17:05:45+03:00 8 Mart 2014|ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER|