Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/1. SINIFLAR OKULA UYUM PROGRAMIMIZ

1. SINIFLAR OKULA UYUM PROGRAMIMIZ

Eğitimde kalitesini ve başarısını her yıl daha da ileriye taşıyan, başarı tablosuna yenilerini ekleyen ve 30 yıldır Atatürk  ilke ve devrimlerinin ışığında eğitim – öğretim veren Arı İlköğretim Kurumları olarak “1. Sınıflar Uyum Programı”mızı 04-06 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz “Uyum Programları”nın uygulanacağı  ilk günde, heyecanlarını tüm Arı Ailesi ile paylaştılar. Öğretmenleri ve arkadaşları ile tanışan öğrencilerimiz ilk heyecanlarını öğretmenlerinin ilgi ve destekleriyle attılar.

Velilerimiz ise üç gün süren seminer programımızın ilk gününde konferans salonumuzda Arı İlköğretim Kurumları Müdürü Nermin GÜNEY’in Arılı olma bilincinin altını çizdiği ve başarıların karşılıklı sevgi, emek ve özveriyle gerçekleşeceğini dile getirdiği konuşmasının ardından, PDR Merkezi Akademik Danışmanı Prof. Dr. Uğur ÖNER’in “Çocuğum Okula Başlıyor!” adlı seminerini dinleme olanağı buldular.

Programımızın ikinci gününde velilerimiz, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi ve ARGE Merkezi Akademik Danışmanı Prof. Dr. Buket AKKOYUNLU’nun “İlkokul Programları ve Arı Okulları Uygulamaları” hakkunda verdiği semineri dinlediler. Ardından, Çankaya Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu Müdürü ve ARYEP Akademik Danışmanı    Dr. Bülent İNAL da “Arı Okulları İngilizce Öğretim Programı” hakkında velilerimizi bilgilendirdi.

Çocuklarının okula başladığı bu haftada, uyum programı ile kaygılarının giderildiğini vurgulayan velilerimiz, program sonunda gerçekleşen pikniğe katıldılar. Programımızı tamamladığımız kutlamada, öğrencilerimizin ve velilerimizin okulumuzun birer bireyi olmaktan duydukları mutluluk ise görülmeye değerdi.

uyum

2013-09-06T12:00:00+03:00 6 Eylül 2013|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|