ÖNOKUL Görsel Sanatlar Sergimizi Çevrim İçi Törenle Açtık

15 Mayıs 2020

Öğrencilerimizin görsel sanatlar ürünlerinin yer aldığı dijital ortamdaki Görsel Sanat Sanal sergimizin açılış törenini 15 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirdik.

Farklı teknikler ve yaratıcı fikirlerin buluştuğu Önokul öğrencilerimizin görsel sanatlardaki ürünlerinin yer aldığı sergimizde öğrencilerimizin sanatsal becerileri ön plana çıktı.

Serginin açılışında konuşan Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz, “İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde sergimizi dijital ortama taşımak biz Arılılar için,  vazgeçmemek, başladığımız işi tamamlamak gibi çok daha başka anlamlar ifade ediyor. Arı Okulları olarak dijital dönüşümü sadece bilişsel gelişim ve öğretim alanında yaşamıyoruz. Sosyal, sanatsal ve kültürel etkinliklerimizi de dijital ortama taşıdık. Aslında hep birlikte büyük bir gelişime ve dönüşüme tanıklık ediyor, hatta sadece tanıklık etmiyor, hep birlikte bir tarih yazıyoruz” dedi.

Açılış töreninde, önokul çocuklarının müzik dersindeki koro etkinlikleri, sanata dair duygu ve düşüncelerinin olduğu performansları yer aldı.