/, TÜM HABERLER/İlkokul Okul Meclisi Temsilcimizi Seçtik

İlkokul Okul Meclisi Temsilcimizi Seçtik

Demokratik ve eşitlik ilkesi bütünlüğünde, her türlü önyargı ve ayrımcılıktan uzak bir anlayış ile yürüttüğümüz İlkokul Okul Meclisi Başkanlığı seçim sürecimizi 27 Ekim 2017 tarihinde yapılan seçim sonuçlarının açıklanmasıyla noktaladık.

Gizli oylama açık sayım yöntemi ile kendi sınıf temsilcilerini demokratik bir oylama sonucunda seçen öğrencilerimiz, her sınıf şubesinden bir temsilcinin olduğu Okul Öğrenci Meclisini oluşturdular. Okul Meclisi Başkanlığı seçim sürecinde öğrencilerimiz, alınan tüm kararlara uyarak gerçekleştirdikleri propaganda ve tanıtım süreçlerinde hazırladıkları afiş, bildiri ve seçim vaatlerini okul içerisinde belirlenen panolara asarak tanıtım süreçlerini sürdürdüler. Son olarak, oy kullanacak tüm öğrencilerin katılımıyla ilkokul spor salonunda, adaylar kendilerini tanıttılar.

İlkokul 2. 3. ve 4. sınıf öğrencilerin katılımıyla 25 Ekim 2017 tarihinde yapılan seçim sonucunda 4-E sınıfının temsilcisi, öğrencimiz Melisa Yılmaz oyların çoğunluğunu alarak Özel Arı İlkokulu Okul Meclisi Başkanı olarak seçildi. Öğrencimizi ve tüm sınıf temsilcilerini kutluyor, başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini diliyoruz.

2017-11-08T14:33:52+00:00 27 Ekim 2017|ARI İLKÖĞRETİM, TÜM HABERLER|